cover-image

Stivuitorist

Deze vacature is vervallen.

Informatie over de vervallen vacature
Esti o persoana optimista , curioasa si plina de energie ? Ai experienta in domeniul logisticii si esti in cautarea unui nou loc de munca in Olanda ? Weflex te poate ajuta .
Căutăm șoferi stivuitoriști cu experiență în domeniul logisticii pe tot parcursul anului. Chiar daca esti in cautarea unui loc de munca stabil pe o perioada lunga de timp sau poate chiar unul temporar , noi te putem ajuta in acest sens.
Te-am facut curios ? Citeste mai departe.
Over de functie
În calitate de angajat în domeniul logisticii, vă veți asigura că totul decurge fără probleme de la început până la sfârșit.
  • Sarcinile dumneavoastra vor fii :
  • Executarea activitatii de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
  • Asezarea paletilor cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si a indicatiilor primite;
  • Pregatirea si transportarea paletilor din locul de depozitare in zona de livrare.
  • Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii;
  • Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare;
Over de organisatie
We-Flex este veriga de legătură între cerere și ofertă pe piața muncii. Atât în locuri de muncă temporare, cât și permanente și într-o diversitate de poziții. Pe o piață în continuă schimbare, calitatea serviciilor noastre rămâne stabilă. Flexibilitatea, cunoștințele și o abordare personală sunt esențiale.
Over jou
Se cere:
- experiență demonstrabilă pe un stivuitor;
- certificat/licenta forklift (certificat olandez sau european) ;
- permis de conducere cat B ;
- limba engleză la nivel conversational .
Voor jou
  • Un loc de muncă provocator și independent;
  • Salariu între 11,50 și 13,50 brut pe oră;
  • 122,5€ cazare pe săptămână;
  • Transportul de la cazare la locul de muncă este asigurat de companie ;

Sună bine? Grozav! În acest caz, am dori să primim CV-ul și motivația dumneavoastră. Pe curând!
Pentru trimiterea CV-ului sau mai multe informatii va asteptam sa ne contactati la adresa de e-mail Denisa@recruit-mens.nl. De asemenea puteti sa ne contactati telefonic sau pe whatsapp la numarul de telefon +31686862053 , disponibil de luni pana vineri intre orele 09-17 (ora Olandei ) sau 10-18 (ora Romaniei ) .