cover-image

Zidari

Deze vacature is vervallen.

Informatie over de vervallen vacature
Noi iți oferim toate conditiile la locul de munca precum și la cazare . Daca ești o persoană serioasă și doresti o colaborare cu Weflex pe termen lung, noi suntem nerăbdători să te cunoaștem.
Over de functie
Vei lucra pe proiecte in Olanda pentru case de familie si apartamente .
De asemenea avem oportunitati si pentru lucratorii independenti .
Daca esti interesat sa colaborezi cu noi nu ezita sa ne contactezi !
Over de organisatie
Compania Weflex este biroul de recrutare care are grija ca angajatii sai sa aiba cele mai bune conditii. Calitatea si contactul cu angajatii este una dintre cele mai importante pentru Weflex. Noi iti oferim cele mai bune conditii pentru dezvoltarea ta pe plan profesional.
Over jou
Cerintele pe care tu trebuie sa le indeplinesti pentru a putea colabora cu noi sunt :
  • Experienta minim doi ani cu sistemul olandez de zidarie, halfsteens, wild verband si pointeren ;
  • Sa poti sa citesti desenele si sa stii sa lucrezi independent pe proiecte ;
  • Limba engleza la nivel conversational obligatoriu .

Voor jou
Weflex are locul de munca ideal pentru tine . Acesta include :
  • Cazare asigurata ;
  • Transport la locul de munca asigurat ‘;
  • Un salariu cuprins intre 15 si 18 euro NET pe ora ,in functie de de calitatea si productia pe care o poti face .
Si nu in ultimul rand dezvoltarea ta pe plan profesional !
Tot ce trebuie sa faci este sa intri in contact cu noi ,iar noi o sa te ghidam mai departe !
 Te-am facut curios ?
Pentru trimiterea CV-ului sau mai multe informatii va asteptam sa ne contactati la adresa de e-mail Denisa@recruit-mens.nl. De asemenea puteti sa ne contactati telefonic sau pe whatsapp la numarul de telefon +31686862053 , disponibil de luni pana vineri intre orele 09-17 (ora Olandei ) sau 10-18 (ora Romaniei ) .
Contacteaza-ne acum , ce mai astepti ?